+6 07 55 32136 / 32626 || +6 03 2615 4440 cict@utm.my
Select Page

Planning and Support


TIMBALAN PENGARAH


Tuan Haji Samsudin bin Nyat

Tuan Haji Samsudin bin Nyat

Phone : 07-5532033
Email : sams@utm.my


UNIT PERANCANGAN DAN PENBANGUNAN


Pn.Rohana Binti Ismail

Pn.Rohana Binti Ismail

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Unit)

Phone : 07-5532049
Email : ana@utm.my

UNIT KHIDMAT PENGGUNA DAN SOKONGAN


En.Azhari bin Ahmad @ Salleh

En.Azhari bin Ahmad @ Salleh

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Unit)

Phone : 07-5532086
Email : azhari@utm.my


Pn. Azniza binti Ali

Pn. Azniza binti Ali

Pegawai Teknologi Maklumat 

Phone : 07-5532471
Email : azniza@utm.my

Pn. Anora binti Mat Emrin

Pn. Anora binti Mat Emrin

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532136
Email : anora@utm.my

En.Nazeri bin Sarip

En.Nazeri bin Sarip

Juruteknik Komputer Kanan

Phone : 07-5532271
Email : mnazeri@utm.my

Pn.Rohani binti Abd Rashid

Pn.Rohani binti Abd Rashid

Juruteknik Komputer Kanan

Phone : 07-5532666
Email : rohanira@utm.my


En.Ayob bin Md Saad

En.Ayob bin Md Saad

Juruteknik Komputer Kanan (KUP)

Phone : 07-5532071
Email : ayobs@utm.my

En.Mohd Nasir bin Marsidi

En.Mohd Nasir bin Marsidi

Juruteknik Komputer Kanan(KUP)

Phone : 07-5532071
Email : mmarsidi@utm.my

En.Shamsudin bin Majid

En.Shamsudin bin Majid

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532071
Email : k-sudin@utm.my

En.Suhaimi bin Sabil

En.Suhaimi bin Sabil

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532071
Email : kelana@utm.my


En.Mohd Shahril bin Kabib

En.Mohd Shahril bin Kabib

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532071
Email : mshahril@utm.my

En.Radzuan bin Mohd Nor

En.Radzuan bin Mohd Nor

Juruteknik Komputer (Dipinjamkan ke FTI)

Phone : 07-5532071
Email : radzuan@utm.my

Pn.Zuraida binti Yahya

Pn.Zuraida binti Yahya

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532071
Email : zuraida@utm.my


En.Mohd Fairus bin Subari

En.Mohd Fairus bin Subari

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532666
Email : mfairus@utm.my

En.Muhammad Syahmi bin Shafi'i

En.Muhammad Syahmi bin Shafi'i

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532666
Email : syahmi-sps@utm.my

UNIT PENGURUSAN DATA DAN BUSINESS INTELLIGENT


En. Mokhles bin Md Sawal

En. Mokhles bin Md Sawal

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Unit)

Phone :07-5532473 
Email : mokhles@utm.my


En. Mohd Sofian bin Mohd Amran

En. Mohd Sofian bin Mohd Amran

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone :07-5532054
Email : pyan@utm.my

En. Hairuzaman bin Mohamed

En. Hairuzaman bin Mohamed

Pen.Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Phone : 07-5532519 
Email : zaman@utm.my

Pn. Siti Khadijah binti Kamarudin

Pn. Siti Khadijah binti Kamarudin

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Phone :
Email : k.skhadijah@utm.my