+6 07 55 32136 / 32626 || +6 03 2615 4440 cict@utm.my
Select Page

Operations


TIMBALAN PENGARAH


Dr Mohd Shahizan bin Othman

Dr Mohd Shahizan bin Othman

Pensyarah Kanan (DS52)

Phone :
Email : shahizan@utm.my

BAHAGIAN OPERASI


Pn. Siti Faridah binti Shikh. A.Rahman

Pn. Siti Faridah binti Shikh. A.Rahman

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (Ketua Bahagian)

Phone : 07-5532275
Email :
sfaridah@utm.my

UNIT PENGKOMPUTERAN AKADEMIK


Tuan Syed Rahazuan bin Syed Deraman

Tuan Syed Rahazuan bin Syed Deraman

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532514
Email : rahazuan@utm.my

En.Mohd Subha bin Salleh

En.Mohd Subha bin Salleh

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532584
Email : subha@utm.my

Cik Nurul Syazana binti Selamat

Cik Nurul Syazana binti Selamat

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532574
Email :
syazana@utm.my

En.Azmi bin Kamis

En.Azmi bin Kamis

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone :07-553
Email :
azmikamis@utm.my


En. Sofian bin Wahidin

En. Sofian bin Wahidin

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan(KUP)

Phone : 07-5532632
Email :
swahidin@utm.my

En. Mohd Jamhari bin Mohd Rafiee

En. Mohd Jamhari bin Mohd Rafiee

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532041
Email :
mjamhari@utm.my

Tuan Syed Mohd Anwar Alhabshi bin Syed Hamed

Tuan Syed Mohd Anwar Alhabshi bin Syed Hamed

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Phone : 07-5532041
Email :
syedanwar@utm.my

Pn. Norzemawati binti Zakaria

Pn. Norzemawati binti Zakaria

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532632
Email :
norzemawati@utm.my


En. Helmy Nur bin Farid

En. Helmy Nur bin Farid

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532519
Email :
helmy@utm.my

En. Zulkipli bin Konchong

En. Zulkipli bin Konchong

Juruteknik Komputer Kanan

Phone : 07-5532523
Email : zulkifli@utm.my

Pn.Norhafizah binti Abdullah

Pn.Norhafizah binti Abdullah

Juruteknik Komputer Kanan

Phone : 07-5532523
Email : hafizah@utm.my

Puan Farawahida binti Ismail

Puan Farawahida binti Ismail

Pembantu Tadbir (Pengkeranian & Operasi)

Phone : 07-5532523
Email : farawahida@utm.my

UNIT EMS


En Wan Saari bin Wan Alias

En Wan Saari bin Wan Alias

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Phone : 07-5532080
Email : saari@utm.my

Puan Alina binti Abd Rahman

Puan Alina binti Abd Rahman

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Phone : 07-5532461
Email : lina@utm.my


UNIT WEB DAN MULTIMEDIA


En Aziz Bin Yaacob

En Aziz Bin Yaacob

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (Ketua Unit)

Phone : 07-5532045
Email :
aby@utm.my


Pn.Zuraida binti Abdul Ghani

Pn.Zuraida binti Abdul Ghani

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Phone : 07-5532055
Email :
zura@utm.my

Pn.Diniha binti Miskam

Pn.Diniha binti Miskam

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532281
Email :
diniha@utm.my

Pn. Noreen binti Mhd Hashim

Pn. Noreen binti Mhd Hashim

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532035
Email :
noreen@utm.my


Pn.Siti Hajar binti Mohd Noh

Pn.Siti Hajar binti Mohd Noh

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5531937
Email : sitihajar@utm.my

Pn.Sarimah Nor binti Miskam

Pn.Sarimah Nor binti Miskam

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532282
Email :
sarimahnor@utm.my

En.Mohd Safudin bin Nordin

En.Mohd Safudin bin Nordin

Pembantu Tadbir

Phone : 07-5532282
Email : safudin@utm.my


En.Mohammad Fadzli Bin Abd Hakim

En.Mohammad Fadzli Bin Abd Hakim

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532282
Email : mfadzli@utm.my

En.Muhammad Farhan Arif Bin Ismail

En.Muhammad Farhan Arif Bin Ismail

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532282
Email :
farhanarif@utm.my

En. Mohammad Amirul Aliff bin Shahri

En. Mohammad Amirul Aliff bin Shahri

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532282
Email : amirulaliff@utm.my