+6 07 55 32136 / 32626 || +6 03 2615 4440 cict@utm.my
Select Page

Infrastructure and Security


TIMBALAN PENGARAH

Tuan Haji Alias bin Mohd

Tuan Haji Alias bin Mohd

Timbalan Pengarah

Phone : 07-5532555

Email : tpinfra@utm.my

BAHAGIAN INFRASTRUKTUR

En Jaffar Sidek Haron

En Jaffar Sidek Haron

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Bahagian)

Phone : 07-5532470
Email : jeff@utm.my

UNIT PUSAT DATA

En. Mohd Rozi Bin Katmin

En. Mohd Rozi Bin Katmin

Pegawai Teknologi Maklumat (Ketua Unit)

Phone : 07-5532512
Email :
mrozi@utm.my


En.Khairul Nizam bin Md Razali

En.Khairul Nizam bin Md Razali

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532468
Email :
khairulnizam@utm.my

En.Mohammed bin Mohd Hasni

En.Mohammed bin Mohd Hasni

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532073
Email :
mmh@utm.my

En.Zainal Bin Ami

En.Zainal Bin Ami

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (KUP)

Phone : 07-5532632
Email :
za@utm.my


En.Mohd Zahari bin Zainal Abidin

En.Mohd Zahari bin Zainal Abidin

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532270
Email : mzza@utm.my

En. Mohd Nor Akmal bin Masrom

En. Mohd Nor Akmal bin Masrom

Penolong Jurutera

Phone : 07-5532632
Email : mdakmal@utm.my

En. Mohd Faiz bin Mustaffa

En. Mohd Faiz bin Mustaffa

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532069
Email :
mfaizmustaffa@utm.my

UNIT RANGKAIAN

En.Mohd Hamri bin Md Yusuf

En.Mohd Hamri bin Md Yusuf

Pegawai Teknologi Maklumat (Ketua Unit)

Phone : 07-5532521
Email : hamri@utm.my


En. Mohd Zihan bin Abdul Aziz

En. Mohd Zihan bin Abdul Aziz

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532069
Email : mzihan@utm.my

En. Azril bin Tajudin

En. Azril bin Tajudin

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5532069
Email :
azriltajudin@utm.my

BAHAGIAN KESELAMATAN ICT

En. Abd. Haris bin Ismail

En. Abd. Haris bin Ismail

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Bahagian)

Phone : 07-5532091
Email : harris@utm.my


En.Sharul bin Ismail

En.Sharul bin Ismail

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532586
Email : sharul@utm.my

En.Noor Haslan bin Sallehudin

En.Noor Haslan bin Sallehudin

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5532587
Email :
haslan@utm.my

Pn.Suraya binti Ibrahim

Pn.Suraya binti Ibrahim

Pegawai Teknologi Maklumat

Phone : 07-5533133
Email : isuraya@utm.my


En. Mohd Fadly bin Slamat

En. Mohd Fadly bin Slamat

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5531841
Email : fadly@utm.my

Pn. Siti Aisyah binti Md Lamin

Pn. Siti Aisyah binti Md Lamin

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5531841
Email : aisyahlamin@utm.my

En. Khairul Hanif bin Ahmad

En. Khairul Hanif bin Ahmad

Juruteknik Komputer

Phone : 07-5531841
Email : khairulhanif@utm.my