+6 07 55 32136 / 32626 || +6 03 2615 4440 cict@utm.my
Select Page

Executive


PENGARAH

Profesor Dr. Ali Bin Selamat

Profesor Dr. Ali Bin Selamat

Pengarah
Profesor (VK07)

Phone : 07-5533033
Email : pengarahict@utm.my

FELO AKADEMIK

Dr Mohd Murtadha bin Mohamad

Dr Mohd Murtadha bin Mohamad

Felo Akademik
Pensyarah Kanan (DS52)

Phone :
Email : murtadha@utm.my

Dr Syed Norris Hikmi bin Syed Abdullah

Dr Syed Norris Hikmi bin Syed Abdullah

Felo Akademik
Pensyarah Kanan (DS52)

Phone :
Email : norris@utm.my

Dr Eng Jaswar

Dr Eng Jaswar

Felo Akademik
Pensyarah Kanan (DS51)

Phone :
Email : jaswar@fkm.utm.my

TIMBALAN PENGARAH

Tuan Haji Samsudin bin Nyat

Tuan Haji Samsudin bin Nyat

Timbalan Pengarah
Bahagian Perancangan & Sokongan Pengguna
Ketua Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (FA54)

Phone : 07-5532033
Email : sams@utm.my

Dr Mohd Shahizan bin Othman

Dr Mohd Shahizan bin Othman

Timbalan Pengarah
Bahagian Operasi
Pensyarah Kanan (DS52)

Phone :
Email : shahizan@utm.my

Tuan Haji Alias bin Mohd

Tuan Haji Alias bin Mohd

Timbalan Pengarah
Bahagian Infrastruktur & Keselamatan
Penyarah Kanan (DS52)

Phone : 07-5532555
Email : tpinfra@utm.my

KETUA PEGAWAI

Pn. Siti Faridah binti Shikh. A.Rahman

Pn. Siti Faridah binti Shikh. A.Rahman

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (FA52)

Phone : 07-5532275
Email : sfaridah@utm.my

Pn. Siti Mariyam binti Mamat

Pn. Siti Mariyam binti Mamat

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (FA48)

Phone :07-5532044
Email :smariyam@utm.my

Pn. Zaiton Binti Salimon

Pn. Zaiton Binti Salimon

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (FA48)

Phone : 07-5532016
Email : zaiton@utm.my


En. Roslai bin Paimin

En. Roslai bin Paimin

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (FA48)


Phone : 07-5532029
Email :roslai@utm.my

En Aziz Bin Yaacob

En Aziz Bin Yaacob

Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (FA48)


Phone : 07-5532045
Email : aby@utm.my