+6 07 55 32136 / 32626 || +6 03 2615 4440 cict@utm.my
Select Page

Administration and Financial


TIMBALAN PENDAFTAR


En. Taha bin Othman

En. Taha bin Othman

Phone : 07-5532043
Email : taha@utm.my


PEGAWAI EKSEKUTIF


Pn. Salina binti Sihap

Pn. Salina binti Sihap

Phone : 07-5532556
Email : salina-s@utm.my


SETIAUSAHA PEJABAT


Cik.Haryati Binti Hashim

Cik.Haryati Binti Hashim

Phone : 07-5533034
Email : yat_uppk@utm.my

Pn.Rozi binti Mohamed

Pn.Rozi binti Mohamed

Phone : 07-5532628
Email : i-rozi@utm.my

Pn. Aleen Sofiawani binti Mohd Nawawi

Pn. Aleen Sofiawani binti Mohd Nawawi

Phone : 07-5532629
Email : aleen@utm.my


PEMBANTU TADBIR KANAN


Pn.Mawar binti Adan

Pn.Mawar binti Adan

Pembantu Tadbir Kanan

Phone : 07-5532627
Email : mawar@utm.my

En. Mohd Kamal bin Othman

En. Mohd Kamal bin Othman

Pembantu Tadbir Kanan (KUP)

Phone : 07-5532076
Email : kamalothman@utm.my


PEMBANTU TADBIR


Pn. Rohayah binti Dahar

Pn. Rohayah binti Dahar

Phone : 07-5532076
Email : drohayah@utm.my

En.Mohd Jamalulail bin Hanafi

En.Mohd Jamalulail bin Hanafi

Phone : 07-5532076
Email : jamalulail@utm.my

Pn. Amrafuliza binti Waras

Pn. Amrafuliza binti Waras

Phone : 07-5532076
Email : Amrafuliza@utm.my

Pn.Hasriyah binti Othman

Pn.Hasriyah binti Othman

Pembantu Tadbir

Phone : 07-5532076
Email : hasriyah@utm.my


Pn.Dalinah binti Mualif

Pn.Dalinah binti Mualif

Phone : 07-5532581
Email : sp-dalinah@utm.my

Pn.Rokiah Bte Othman

Pn.Rokiah Bte Othman

Phone : 07-5532076
Email : rokiaho@utm.my

En.Ahmad Khairul Fadhli bin Ahmad Rosli

En.Ahmad Khairul Fadhli bin Ahmad Rosli

Phone : 07-5532076
Email : fadhli@utm.my

En.Mohd Zulfadli bin Mohd Lazim

En.Mohd Zulfadli bin Mohd Lazim

Phone : 07-5532076
Email : zulfadli@utm.my


PEMBANTU AM PEJABAT


En.Azmi bin Hj. Markom

En.Azmi bin Hj. Markom

Pembantu Am Pejabat Kanan

Phone : 07-5532076
Email : amarkom@utm.my


En. Muhammad Izzat bin Sedzali

En. Muhammad Izzat bin Sedzali

Phone : 07-5532076
Email : muhdizzat@utm.my